مختصری از فعالیت‌ها و عملکردهای آژانس تبلیغاتی رسش

 

ماموریت اصلی و بنیادی رسش ارائه‌ی راه حل‌های یکپارچه، مقرون به صرفه و موثر برای تحقق اهداف مشتریانش در زمینه‌هایی مانند افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه‌ی برند، بازاریابی داخلی و توسعه بازار است. واحد های تحقیقاتی، هنری و اجرایی شرکت عواملی هستند که به طور هوشمندانه راه حل‌های ارتباطی و تبلیغاتی توسعه یافته برای هر مشتری را به واقعیت تبدیل می‌کنند. شما می‌توانید با انتخاب آژانس تبلیغاتی رسش بعنوان مشاور و مجری تبلیغات برندتان، خودتان را از هر شرکت دیگری در زمینه تبلیغات بی‌نیاز نمایید.

یکی از مهمترین اصول شرکت تبلیغاتی رسش، تعهد، صداقت و حسن انجام کار است. قطعا اگر رضایتمندی مشتری اساس و رکن هر مجموعه باشد، حتما موفق خواهد شد.

کسب رتبه 1

از سازمان زیباسازی در تبلیغات محیطی

Attain top grade from municipality in environmental advertising

آژانس تبلیغاتی رسش دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 1766 با به کارگیری تجربیات گذشته از سال 1378 پا به عرصه تبلیغات گذاشت و همچنین با برخورداری از دانش روز و همگام با پیشرفت تکنولوژی جهت ارائه هرچه مطلوب تر خدمات خود در کلیه امور تبلیغاتی از هیچ تلاشی برای مشتریان خود فروگذار نبوده است. امید است برنامه‌هـــای تبلیغاتـــــی، اثر بخشـــی مطلـــوبی را در راســتــای اهــداف بازاریــابی و فــروش مشتریان عزیز ایجاد نماید.

 

دریافت تندیس شاهین طلایی (اثر برتر تبلیغاتی)

 

دریافت تندیس شاهین طلایی در چهارمین دوره جشنواره تبلیغات ایران در مرکز همایش‌های
صدا و سیمـا در بخش “رسانه دار برتر محیطـی” با رویکرد “گستردگـی دامنه رسـانه محیطی”

 

جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور

لوح سپاس دریافت شاهین اثر برتر تبلیغاتی
هشتمین دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کشور

 

لوح تقدیر از انجمن صنفی شرکت‌های تبلیغاتی ایران
تقدیر مدیر کل تبلیغات و اطلاع رسانی