تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی

امروزه یکی از بهترین و موثرترین رسانه‌ها، تابلوهای تبلیغاتی هستند که بدون هیچ واسطه و مانعی در طول شبانه روز در مسیرهای مختلف تردد مردم در معرض دید قرار دارند و اکثر صاحبان کالا و خدمات از انواع تابلوها و پرتابل‌های شهری جهت نمایش پیام‌های موثر و خلاق بهره‌برداری می‌کنند. شرکت تبلیغاتی رسش یکی از معتبرترین شرکت‌های تراز اول طرف قرارداد سازمان زیباسازی شهر تهران است و با در اختیار داشتن بیش از 200 پیکره پل و بیلبورد، و پانل توانایی اجرای قدرتمندانه کمپین های تبلیغات محیطی را در سطح تهران دارد.

مشاوره و برنامه ریزی

کمپین‌های بازاریابی به صاحبان کسب و کار و ‌تیم‌هایشان کمک می‌کنند تا بهترین استراتژی ترفیع را برای محصولات و خدمات شرکت مشخص کنند. چه پیشنهاد محصولات یا خدمات جدید بدهید، یا برنامه‌ای برای ترفیع محصولات خود از طریق آنلاین یا آفلاین داشته باشید، کمپین بازاریابی می‌تواند به شما کمک شایانی به شما کند 

طراحی کمپین های تبلیغاتی

قبل از آنکه کمپین تبلیغاتی خود را گسترش دهید، جایگاه شرکت خود در بازار و جایگاهی که می‌خواهید به آن برسید را مشخص کنید، سپس کمپین تبلیغاتی خود را به گونه‌ای طراحی کنید که ارزش‌ها، ویژگی‌ها و مزایای محصولات یا خدمات شما از قبل برگزاری کمپین حفظ شده و حتی افزایش یابد. کمپین تبلیغاتی بخشی از فرآیند طراحی کمپین بازاریابی است که تمرکزش بر انتشار پیام تبلیغاتی شرکت است.

اجرای کمپین‌های محیطی در سراسر کشور

– شرکت رسش دارای رتبه 1 از سازمان زیباسازی

– مجری انحصاری بیش از 200 بیلبورد و عرشه پل

– مجری انحصاری 200 تابلو  CLB  در تهران

– بیش از 100 تابلوی تبلیغاتی در استان مازندران

– اجرای تبلیغات محیطی در سراسر کشور

تبلیغات در رسانه‌های مکتوب و مطبوعات

اگر بخواهیم اصطلاح دقیق و علمی در مورد این حوزه را به کار ببریم باید از اصطلاح Press Advertising یا تبلیغات مطبوعاتی استفاده کنیم. تبلیغات مطبوعاتی زیرمجموعه‌ای از تبلیغات مکتوب محسوب میشود. روزنامه، مجلات تخصصی نیز در زمره رسانه‌هایی هستند که با توجه به طول عمر و تاثیرگذاری آنها میتوان در کناره دیگر رسانه‌های تبلیغاتی به عنوان محرک اطلاع‌رسانی در خصوص جزئیات کالا و خدمات بهره برد .

تبلیغات محیطی درفضاهای اختصاصی

  • تبلیغات در مترو
  • تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس
  • تبلیغات در فرودگاه‌ها
  • تبلیغات در ورزشگاه ها و استادیوم‌ها

تبلیغات محیطی درفضاهای نمایشگاهی

حضوری موثر در نمایشگاه‌ها و تبلیغات اصولی در نمایشگاه‌ها می‌تواند به طرز باور نکردنی روی سرعت رشد برند و فروش کسب و کار تاثیرگذار باشد، دپارتمان تبلیغاتی رسش به عنوان طراح و مجری غرفه‌های نمایشگاهی در زمینه غرفه‌سازی و طراحی خلاق و منحصر به فرد برنامه مناسبی برای ایجاد اشتیاق در مخاطبان داشته و جلوه باشکوهی از کسب و کار شما را به نمایش میگذارد.