دیجیتال مارکتینگ

یکی از ابزارهای بسیار مهم تبلیغات و اطلاع‌رسانی در عصر جدید، حوزه اینترنت و فضای مجازی است. برای ورود به این فضا باید از قبل برنامه‌ریزی درست و استراتژی مناسبی داشت که بتوانید بهترین بازخورد را داشته باشید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاورین بازاریابی دپارتمان دیجیتال رسش همراه شما هستند تا با بهرهمندی از دانش خود بهترین مسیر را برای رسیدن به سودآوری به شما معرفی کنند.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

بهطور کلی استراتژی دیجیتال مارکتینگ یعنی رسم مسیر موفقیت کسب و کار در دنیای بیکران دیجیتال تا با کمترین هزینه ممکن بهترین نتیجه (KPI) نیز حاصل شود.

طراحی وبسایت

یک وب سایت مناسب یعنی یک شروع قدرتمند؛ البته اگر رابطه کاربری و تجربه کاربری (UI/UX) برای  مخاطب به درستی رعایت شود تا شما بتوانید مشتریان و مخاطبین بالقوه خود را به مشتریان و مخاطبین بالفعل تبدیل کنید.

بازاریابی از طریق رسانه‌های اجتماعی

ما در دپارتمان دیجیتال رسش با بررسی شخصیت مخاطبین و مشتریان شما و معرفی مناسب‌ترین مدیا با سلایق آنها در کنار تصویر و محتوای ترغیب کننده نقش پررنگی در رشد کسب‌وکار شما خواهد داشت.

طراحی و اجرای کمپین دیجیتال

خلاقیت، استراتژی، پیادهسازی و ارائه نتیجه متناسب با (KPI)استراتژی کسب و کار از مهمترین ویژگیهای کمپینهای دیجیتال مارکتینگ در دپارتمان دیجیتال رسش است.

رسانه‌های دیجیتال

رسانه‌ای است که تبادل با انتشار محتوا در آن تنها به کمک ابزارهای دیجیتالی میسر می‌باشد و تمام فعالیت‌هایی که به منظور تبلیغ محصول، خدمات، برندها و بررسی رفتار مشتری در بستر فضای مجازی صورت می‌پذیرد را در بر می‌گیرد.